10 liepos 09, Penktadienis 12:52
Pintų baldų romantika Pinti baldai meilina akį ne tik sode ar užmiesčio name. Šie baldai puikiai įsilieja ir į būsto interjerą ir primena mums vasaros šiltas dienas. Vienas iš būdų kaip pintus baldus panaudoti interjere - įrengiant svetainėje poilsio kampelį. Bet pinti baldai ir puikiai įsidera ir į virtuvės, miegamojo, vaikų kambario ar kitas gyvenamąsias patalpas. Vasaros sezonui pasibaigus parduotuvės siūlo mums šiuos baldus su žymiomis nuolaidomis. Labai tinkamas laikas įsigyti šiuos baldus!
09 liepos 14, Antradienis 11:30
Plytelių pasirinkimo įvairovė Ką dar naujo būtų galima pasakyti apie tokį įprastą patalpų apdailos elementą kaip plytelės? Tačiau dar yra tam tikrų niuansų, kurie tarsi liko „už kadro“, todėl gali būti labai svarbūs pasirenkant plyteles.
09 sausio 19, Pirmadienis 15:24
Šviesos pilisTruputis kantrybės, truputis sumanumo, truputis noro … ir nuosavo namo fasadas tamsiuoju paros metu gali pasikeisti neatpažįstamai.
08 gruodžio 29, Pirmadienis 11:19
Kapitalinis remontas: žingsnis po žingsnioKiekvieno buto savininkui bent kartą gyvenime reikėjo susidurti su kapitaliniu remontu. Dažnam žmogui remontas - sinonimas žodžiui katastrofa. Tačiau tai galima daug lengviau ir greičiau padaryti ir ištverti, jeigu viskas atliekama nuosekliai, pagal planą. Svarbu atsiminti, kad kapitalinis remontas atliekamas labai retai, todėl geriau tai padaryti vieną kartą, bet gerai, kad užtektų daugeliui metų, o vėliau interjero atnaujinimą arba pagražinimus galima bus padaryti tik kosmetinio remonto priemonėmis.
08 gruodžio 03, Trečiadienis 10:25
Grindinio klojimo darbus galime atlikti patys* Visų pirma reikia nukasti maždaug 1 m storio dirvožemį. Tai yra toks storis, kuris Latvijoje žiemos metu įšąla. Nukastas dirvožemio sluoksnis pakeičiamas smėlio sluoksniu. Smėlio sluoksnis suplūkamas. Jeigu yra smėlio gruntas, tai nukasti reikia mažesnį sluoksnį.
08 lapkričio 06, Ketvirtadienis 11:35
Ne tokios populiarios, bet patrauklios grindinio rūšysNaudojant tam tikrus įrengimus, stiklą gana lengvai galima transformuoti grindinio plytele. Stiklinės grindinio plytelės naudojamos labai retai, dažniau tokius grindinius galima pamatyti Estijoje kaip dekoratyvinį akcentą gatvėse ir aikštėse. Tai suprantama, nes jeigu stiklinės grindinio plytelės yra naudojamos grindiniui, tai jos turi būti patvarios prieš buitinius vandalus.
08 spalio 28, Antradienis 15:53
3 populiariausios grindinio akmens rūšysMolis, iš kurio gaminamas figūrinės plytelės ir granitas, - tai dvi medžiagos, kurios grindiniams naudojamos jau šimtmečius ir net tūkstantmečius. Tai laiku patikrintos medžiagos. Dabar granitas - tai ypatinga medžiaga, nes gana brangi. Klinkeris - geras kompromisas, jeigu ieškome optimalios kainos ir gerų eksploatacinių savybių.
08 spalio 23, Ketvirtadienis 16:00
Be iliuzijų apie grindinio kainasNorint įrengti kokybišką grindinį, reikia turėti omenyje, kad šis sprendimas yra kompleksinis. Būtų naivu pasitikėti reklamomis, kuriose siūloma grindinį įkloti už konkrečią sumą, kainą skaičiuojant už kvadratinį metrą ir įskaitant patį grindimą.
08 spalio 23, Ketvirtadienis 16:00
Ar esantis pagrindas turi įtakos  įrengiant grindinio dangą? Reljefas ir esantis pagrindas (grunto sudėtis) yra du pagrindiniai faktoriai, kurie turi reikšmės grindinio klojimo kainoms ir atliekamų darbų kiekiui. Kuo lygesnis paviršius ir kuo stabilesnis gruntas, tuo mažiau kainuos grindinio klojimas.
08 spalio 10, Penktadienis 10:47
Istorinis paviršius - grindinysGrindinys kaip gatvės dangos rūšis žinomas nuo Senovės Romos laikų. Grindinį ilgai naudojo kaip vienintelį kelių paviršių. Grindinio funkcionalumas ir praktinis naudojamas einant laikui keitėsi. Paskutiniu metu jis papildomas įvairiais dekoratyviniais elementais, jis naudojamas tvarkant ir grindžiant nuosavų namų ir visuomeninių teritorijų aplinką.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker