Mados tendencijos (15)

09 liepos 14, Antradienis 11:30

Plastmasiniai baldai – ateitis ar praeitis?

Parašė
Plastmasiniai baldai  – ateitis ar praeitis?Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad namuose baldai turi būti pagaminti iš natūralių medžiagų. Bet šiuolaikiniai dizaineriai naudoja įvairias plastmasės rūšis, polimerus, iš kurių kuria originalius šiuolaikinius baldus, kurie gali būti labai įdomi detalė bet kuriame interjere. Todėl nereikia iš anksto atmesti minties, o retkarčiais pabandyti naudoti ir plastmasinius baldus.
„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąKada buvo įkurti interjero dizaino namai ,,Autentic“? Interjero dizaino namai „Autentic“ įkurti 2006 metais.
Rafinuotas prancūziškas baldų stilius šiuolaikiniame interjereKo gero labiausiai interjero dizainerių yra pamėgtas Liudviko XV-ojo laikų stilius, vis dažniau atrandamas baldų kolekcijose,- rafinuotų formų, nemasyvūs, su tam laikotarpiui būdingais romantiškais drožiniais, tačiau tuo pat metu tokie baldai yra labai praktiški ir patogūs.
Grindų danga – vienas svarbiausių interjero akcentųNoras gyventi kuo gražiau ir turėti patogią buitį aktualus kiekvienam nuo neatmenamų laikų.
08 rugsėjo 08, Pirmadienis 16:02

Naujovės užuolaidų pasaulyje

Parašė
Naujovės užuolaidų pasaulyjeNors į gyvenamąjį būstą skverbiasi naujos technologijos ir mados, užuolaidos buvo ir yra svarbios tiek funkciniu, tiek interjero dizaino požiūriu.
Interjero nuotaiką sukuria sienų apmušalai - tapetai  Norint pakeisti patalpos vaizdą, vienas iš paprasčiausių būdų - perklijuoti sienų tapetus. Tapetai sukuria interjero nuotaiką. Keičiantis ir vystantis technologijoms, šiandien galime pasirinkti daugybę tapetų: įvairių rūšių dažų ir spalvų, skirtingų stilių, medžiagos, faktūros ir tekstūros. Pasirinkus tapetus ir juos tinkamai suderinus, patalpoje galima sukurti nuostabią atmosferą
08 liepos 01, Antradienis 11:47

Gerai apšviestas vonios kambarys

Parašė
Gerai  apšviestas vonios kambarysĮrengiant vonios kambario apšvietimą, taip pat kaip įrengiant gyvenamų patalpų apšvietimą, reikia stengtis laikytis vienodo stiliaus. Apšvietimui galima naudoti įvairius šviestuvus, kurie integruoti įrengiant vonios kambarį bei įvairias spinteles jame, taip pat veidrodžiuose ir t.t. Klasikinis pavyzdys yra autonominiai prie sienos pritvirtinti šviestuvai. Prie lubų tvirtinami šviestuvai vonios kambaryje paprastai nenaudojami. Vonios kambaryje, taip pat kaip ir kitose patalpose, būtinas patalpos padalinimas zonomis. Netgi nedideliame, techniškai paprastame vonios kambaryje patogu reliatyviai atidalinti patalpą prie veidrodžio. Tačiau jeigu vonios kambaryje yra nišų, pakilimų ar kitų elementų, tai tokios funkcionalios zonos tarsi susikuria savaime. Jeigu jų nėra, tai vizualiai padalinti patalpą galima naudojant įvairius apšvietimo elementus.
08 birželio 06, Penktadienis 10:21

Židinys be kamino

Parašė
Židinys be kaminoKartais ir neįmanomi dalykai tampa įmanomi. Šiuos žodžius galima pasakyti svajojant apie židinį namuose. Židinį jau galima įrengti mažame kambaryje, nelaužant galvos apie kaminą ir specifinius statybinius darbus jį montuojant . Tai padaryti galima įsigyjant elektrinius židinius- tai gana nauja židinių rūšis šiuolaikinėje rinkoje.
08 birželio 06, Penktadienis 10:21

Prancūziško stiliaus interjeras

Parašė
Prancūziško stiliaus interjeras Dažniausiai šį French Country style interjerą esam pripratę matyti melodramose, aukštos klasės viešbučiuose ir dizaino žurnaluose. Tačiau Europoje šis prašmatnus stilius žinomas ir kaip kaimiško stiliaus, ir kaip butų interjero elementas.
08 gegužės 27, Antradienis 14:59

Moderni tvora demonstruoja šeimininkų individualumą.

Parašė
Moderni tvora demonstruoja šeimininkų individualumą.Graži tvora - tai kaip modernus pastato papildymas, todėl pastato architektūra yra pagrindinis kriterijus pasirenkant tvorą. Anksčiau tvorų įvairovė buvo visai nedidelė. Dabar pasirinkimas platus. Tvorą galima pasirinkti ir pagal kainą, ir pagal dizainą.
Puslapis 1 iš 2

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker