08 spalio 23, Ketvirtadienis 16:00

Ar esantis pagrindas turi įtakos įrengiant grindinio dangą?

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Ar esantis pagrindas turi įtakos  įrengiant grindinio dangą? Reljefas ir esantis pagrindas (grunto sudėtis) yra du pagrindiniai faktoriai, kurie turi reikšmės grindinio klojimo kainoms ir atliekamų darbų kiekiui. Kuo lygesnis paviršius ir kuo stabilesnis gruntas, tuo mažiau kainuos grindinio klojimas.
Ar esantis pagrindas turi įtakos  įrengiant grindinio dangą? Reljefas ir esantis pagrindas (grunto sudėtis) yra du pagrindiniai faktoriai, kurie turi reikšmės grindinio klojimo kainoms ir atliekamų darbų kiekiui. Kuo lygesnis paviršius ir kuo stabilesnis gruntas, tuo mažiau kainuos grindinio klojimas. Greičiau bus atlikti ir reikalingi darbai. Tačiau jeigu reljefas nelygus, darbai ir pats paviršius daug įdomesnis, nors ir brangesnis. Takelius ir keliukus galima išgrįsti pagal reljefą, įrengti įvairius laiptelius (pavyzdžiui, terasai), platesnius ar siauresnius ir panašiai.

Pats geriausias pagrindas grindiniui - smėlio gruntas. Prieš grindimą reikia smėlio dalį visiškai nukasti, nors jo storis netgi metras ar du, sulyginti su juodžemio arba molio sluoksniu.

Kuo geriau paruošiamas pagrindas, tuo geresnė grindinio paviršiaus kokybė. Jeigu mieste arba privačioje teritorijoje pamatėte „susėdusį” arba kreivą grindinio paviršių, nekaltinkite medžiagos – tikriausiai kapitaliniai pagrindo sluoksniai netinkamai paruošti ir einant laikui susėdę. Grindinys, kaip jau minėjome, labai „lanksti“ medžiaga. Klaidas galima ištaisyti, išimant atitinkamus fragmentus ir iš naujo sutvarkant pagrindą po grindiniu.


Skaityti 3297 kartai Atnaujinta 08 spalio 23, Ketvirtadienis 16:00

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker