08 gruodžio 01, Pirmadienis 14:22

„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerą

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąKada buvo įkurti interjero dizaino namai ,,Autentic“? Interjero dizaino namai „Autentic“ įkurti 2006 metais.
„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąKada buvo įkurti interjero dizaino namai ,,Autentic“?
Interjero dizaino namai „Autentic“ įkurti 2006 metais.

Ko buvo tikėtasi iš šio salono?
Interjero dizaino namai „Autentic“ – tai kūrybinis potencialas. Tikėjomės pristatyti idėjas ir produktus, padėsiančius įgyvendinti mūsų klientų svajones. Ypatingas dėmesys dizainui, kokybei ir detalėms – tai, kas yra geriausia iš geriausių. Čia kiekvienas daiktas turi savo istoriją ir laikui atsparią vertę.


„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąKokios mados tendencijos vyrauja baldų rinkoje?
Baldų rinka reaguoja į bendrąsias mados tendencijas. Įvairių sričių mados tarpusavyje gana glaudžiai susijusios. Jei atsiranda kardinalių pokyčių drabužių, aksesuarų ar kitose rinkose, į tai reaguoja ir baldų mados, žinoma, ne taip impulsyviai ir ekspresyviai.

Ką išskirtinio siūlo Jūsų salonas?
Interjero dizaino namai „Autentic“ siūlo kompleksines įvairios paskirties interjerų projektavimo paslaugas. Taip pat pačių geriausių Europos meistrų ir įmonių baldus, kilimus bei kilimines dangas, šviestuvus, namų tekstilę ir užuolaidas. Tokie vardai kaip „Poltrona Frau“, „Flexform“, „Flou“, „Cassina“, „Misura Emme“, „Snaidero“, „Fischbacher“, „JAB“ suteikia išskirtinumo tiek salonui, parduodančiam tokį gaminį, tiek klientui, tai „apgyvendinančiam“ savo aplinkoje.


„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąKokios spalvos vyrauja šį sezoną?
Kol kas savo pozicijų neužleidžia balta ir juoda spalvos, taip pat vyrauja žemės spalvos.

Gal naujausiose baldų kolekcijose esama ko nors išskirtinio, įdomaus?
Baldų dizainas nėra iš tų dizaino sričių, kurios labai greitai ir impulsyviai keičiasi. Priešingai, geras, aukšto lygio dizainas nesensta, o kokybiškos medžiagos ir išvystytos technologijos leidžia sukurti baldą, tarnausiantį ilgus metus. Išskirtinumas ir įdomumas – inovacinės technologijos, leidžiančios kur kas funkcionaliau išnaudoti visas baldo galimybes, apie kurias būtų galima ilgai kalbėti kiekvieno konkretaus gamintojo atveju atskirai.

Kaip galėtumėte apibūdinti naujausias baldų kolekcijas?
Pirmiausia tai ? originalus dizainas, funkcionalumas, medžiagų kokybė ir inovacijos, išplečiančios baldų panaudojimo galimybes.


„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąAr iš naujausių kolekcijų ką nors sau tinkamo išsirinks klasikos mėgėjai?
Be abejonės, pasirinkimą turės įvairių stilių gerbėjai, juo labiau kad profesionalūs interjero dizaino specialistai puikiai sugeba tarpusavyje derinti įvairių stilių baldus.

O gal Jūsų salono pristatomi baldai tinka tik įmantriam skoniui ir tiems, kurie ieško ko nors visiškai originalaus?
Mūsų salono pristatomi baldai tinka kokybę, ilgaamžiškumą ir save bei savo aplinką vertinantiems bei gerbiantiems žmonėms.


„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąKokiu firmų baldus siūlote klientams?
Atstovaujame prestižiniams baldų gamintojams „Poltrona Frau“, „Flexform“, „Flou“, „Cassina“, „Misura Emme“, „Snaidero“, „Tonon“, „Kastel“, „Porada“...

Būsto įrengimo problemos ne vienam tampa tikru galvos skausmu, nuo ko patartumėte pradėti?
Nuo savo darbą išmanančio interjero dizainerio. Jis pasiūlys optimaliausią variantą, geriausiai tinkantį kiekvienam klientui individualiai.

Kiekvienas klientas kreipiasi į Jus su savo vizija. Kartais tai būna gan chaotiškos mintys ir idėjos. Ar Jūsų kolektyvas padeda klientui apsispręsti, nubrėžia gaires?
Klientas drąsiai gali palikti savo mintis ir problemas mums, tikrai rasime patį palankiausią ir priimtiniausią klientui sprendimą.

Kokias interjero detales siūlote derinti prie baldų?
Mūsų salonas siūlo puikius kilimų ir kiliminių dangų, užuolaidinių audinių, šviestuvų bei kitų interjero aksesuarų gamintojus. Salono specialistai padės visa tai suderinti su baldais ir jau esamu ar dar tik kuriamu interjeru.

Ar dažnai tenka derinti skirtingų mados namų baldus ir interjero detales?
Stilistiškai galima labai daug ką suderinti, bet didžiausia kliūtis, kuri labai dažnai tampa neįveikiama, ? tai skirtingo lygmens ir kokybės gamintojų baldai ar interjero detalės.

Iš kokių medžiagų gaminami baldai?
Mūsų atstovaujami baldų gamintojai naudoja standartines baldų pramonėje naudojamas medžiagas, o šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia visas medžiagas puikiai tarpusavyje derinti ir jungti. Svarbiausias išskirtinumas – tai inovacinės technologijos ir aukščiausia naudojamų medžiagų kokybė, leidžianti pasiekti ilgaamžiškumą ir kuo ilgiau tarnauti bei džiuginti klientą.

Ar šiuolaikiniai baldai yra patvarūs?
Patvarūs yra tik patikimų savo sunkiai išsikovotą, gerą vardą gerbiančių gamintojų baldai. Būtent tokiems gamintojams ir atstovauja salonas „Autentic“. Kaip geriausias tokių gamintojų pavyzdys – „Poltrona Frau“ – tai jau beveik šimtmetį veikianti prabangių odinių baldų gamykla, kurios produkcija baldų rinkoje jau seniai tapo kokybės ženklu ir Italijos baldų pramonės pasididžiavimu. Būtent apie šio gamintojo baldus yra kalbama, jog jie dėl didžiulės išliekamosios vertės yra perkami kaip palikimas anūkams.

Direktorius
Remigijus Žadeikis
Interjero dizaino namai
„Autentic“
Žvejų 4, LT-91248, Klaipėda
Tel/fax +370 46 210113
Mob. tel. +370 698 27283

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.>Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.autentic.lt

Straipsnį parengė UAB „Kalbos spektras“

„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerą
Skaityti 6418 kartai Atnaujinta 08 gruodžio 01, Pirmadienis 14:22

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker