08 rugsėjo 24, Trečiadienis 12:08

Rafinuotas prancūziškas baldų stilius šiuolaikiniame interjere

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Rafinuotas prancūziškas baldų stilius šiuolaikiniame interjereKo gero labiausiai interjero dizainerių yra pamėgtas Liudviko XV-ojo laikų stilius, vis dažniau atrandamas baldų kolekcijose,- rafinuotų formų, nemasyvūs, su tam laikotarpiui būdingais romantiškais drožiniais, tačiau tuo pat metu tokie baldai yra labai praktiški ir patogūs.
Rafinuotas prancūziškas baldų stilius šiuolaikiniame interjere
15.09.2008., www.build.lt

Ko gero labiausiai interjero dizainerių yra pamėgtas Liudviko XV-ojo laikų stilius, vis dažniau atrandamas baldų kolekcijose,- rafinuotų formų, nemasyvūs, su tam laikotarpiui būdingais romantiškais drožiniais, tačiau tuo pat metu tokie baldai yra labai praktiški ir patogūs.

„Chateu“ stiliaus kolekcija atspindi klasikinius Prancūzijos provincijos namus su daugybe būdingų detalių – subtilūs rankų darbo raižiniai, individualus kiekvieno baldo užbaigimas. Puikiai savo darbą išmanančio sendinimo meistro prisilietimas suteikia neįtikėtiną autentiškumo įspūdį.„Country“ stiliaus, lig šiol populiaraus amerikiečių ir anglų namuose, kolekcija pasižymi subtilia balta spalva, neturinčia šalto blizgesio, taip dažnai sutinkamo modernaus dizaino balduose. Valgomojo baldai suteikia ypatingos šventės pojūtį, jų dėka netgi paprasta vakarienė gali atrodyti lyg nuostabi puota.Liudviko XV stilius neabejotinai vyrauja ir ką tik gautose svetainės baldų kolekcijose – gracingos krėslų ir kėdžių kojos bei atlošai, prašmatnios sofutės sendinto ąžuolo rėmais nukels jus į XVIII a. Paryžiaus salonus tebealsuojančius madam de Pompadur dvasia.Dažnas, vos pažvelgęs į prancūziškuosius „Provence“ stiliaus baldus, pajus Viduržemio jūros dvelksmą ir nuklys į kvapnius levandų laukus nutviekstus ryškios saulės... tokie namai ypatingai traukia savo jaukumu, šviesa, šiluma ir noru būtinai čia dar sugrįžti.XVIII a. Prancūzijos architektūra ir menas taip žavėjo Gustavą III,- jaunąjį Švedijos karalių, kad jis užsidegė noru savo šalį paversti „Šiaurės Paryžiumi“. Skandinavijoje Liudviko XV stilius įgauna griežtumo, simetriškumo, pamažu įsivyrauja tiesios linijos ir net graikų-romėnų kolonų motyvai, kas buvo didelė naujovė baldų gamyboje.
Šiandien švediškojo „Gustavian“ stiliaus akcentai paplitę visame pasaulyje.Prabangūs audiniai, dažnai naudojama raižyta medžio apdaila ir ypatingas patogumas padės atpažinti šiuolaikines Viktorijos stiliaus minkštų baldų interpretacijas. Karalienės Viktorijos diktuotu stiliumi jos viešpatavimo laikais persiėmė ne tik britų salų bet ir jų kolonijų gyventojai,- iš čia atsirado ir rytietiški motyvai.Elegantiški ir patogūs miegamojo, valgomojo, vaikų kambario baldai puikiai atrodys tiek kaip atskira detalė, tiek kaip vientisas jūsų namų stilius.
Daugiau informacijos www.dubingiai.lt


Skaityti 10278 kartai Atnaujinta 08 rugsėjo 24, Trečiadienis 12:08

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker