13 rugsėjo 27, Penktadienis 08:20

Roto aksesuarai Pirmo puslapio

Parašė www.build.lt
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Kaip vidiniai, taip ir išoriniai vokiečių gamintojo Roto aksesuarai yra idealus papildymas stogo langams.

Šiandien statybų rinkoje siūlomas platus akesuarų asortimentas – išoriniai roletai, užuolaidėlės, žaliuzės arba tinkleliai nuo uodų -, kurie atitinka individualius vartotojų reikalavimus. Renkantis aksesuarus reikėtų atkreipti dėmesį į pagrindines funkcijas, kurias kiekvienas iš aksesuarų atlieka:

- apsaugą ir patalpų užtamsinimą nuo skaisčios saulės šviesos;

- apsaugą nuo per didelio šilumos patekimo į patalpą ypač karštomis dienomis;

- apsaugą nuo įkyrių vabzdžių vasarą;

- idealiai papildo vidaus interjerą, kur taip svarbu malonus ir individualus erdvės užpildymas.

  • Apsauga nuo per didelės šviesos

Tiems, kurie ieško optimalios apsaugos nuo saulės ir karščio, pilnam patalpų užtamsinimui, atitinkamu sprendimu galėtų būti išorinis rolėtas RotoTherm, kurio apsauginės plokštelės gerai blokuoja saulės spindulius ir neleidžia patalpoms įkaisti.
Išorinio rolėto valdymas galimas distancinio valdymo pulto arba sieninio jungiklio pagalba, kas yra ypač rekomenduotina prijungiant prie „protingo namo“ sistemos.
Be to, galima versija su saulės baterijomis arba su rankiniu valdymu.
Žiemos metu ypatingas šio rolėto privalumas yra speciali „anti-frost“ konstrukcija, kurios dėka rolėtą galima valdyti net jei jis yra padengtas ledu ir sniegu.

  • Apsauga nuo karščio ir skaisčios saulės

Puikus sprendimas, kuris garantuoja visapusišką apsaugą nuo šilumos net prie atidaryto lango, yra išorinė markizė, kuri atspari išorinėms oro sąlygoms ir taršai.
Markizę galima valdyti sieninio jungiklio arba distancinio valdymo pulto pagalba, taip pat siūlomas variantas su saulės baterijomis.
Papildomai yra išorinė markizė Screen su tik rankinio valdymo galimybe.
Vartotojams keliantiems mažesnius reikalavimus vokiečių gamintojas siūlo vidines dviejų tipų užuolaidėles: su trim fiksacijos pozicijomis (Standard) ir fiksuojamas bet kurioje padėtyje (Exclusiv)

  • Apsauga nuo vabzdžių

Patalpose, kur galima vabzdžių invazija, napakeičiamas sprendimas yra tinklelis nuo vabzdžių, kuris užtikrina ramų laiko praleidimą prie pilnai atidaryto lango vasaros dienomis ir vakarais.
Papildomai reikėtų pabrėžti, kad tinklelis nuo vabzdžių skirtas specialiai sezoniniam naudojimui. Tokiu būdu, jo montavimas ir demontavimas žiemą nesukelia  jokių sunkumų.

www.roto.lt

Skaityti 2227 kartai Atnaujinta 13 rugsėjo 27, Penktadienis 08:30

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker