08 spalio 16, Ketvirtadienis 10:32

Lentynėlės kompaktiniams diskams

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Lentynėlės kompaktiniams diskamsKompaktiniai diskai ( CD) į mūsų gyvenimą įžengė gana neseniai, tačiau labai sparčiai ir plačiai apimdami daugelį sričių. Jeigu iš pradžių CD buvo suprantamas kaip aukštą vertę turintis muzikinis įrašas, tai dabar juose saugome informaciją, įvairius duomenis, kompiuterinę grafiką, nuotraukas, perkame filmus ir videoklipus (DVD) ir kita.
Lentynėlės kompaktiniams diskams
29.07.2008., www.build.ltKompaktiniai diskai ( CD) į mūsų gyvenimą įžengė gana neseniai, tačiau labai sparčiai ir plačiai apimdami daugelį sričių. Jeigu iš pradžių CD buvo suprantamas kaip aukštą vertę turintis muzikinis įrašas, tai dabar juose saugome informaciją, įvairius duomenis, kompiuterinę grafiką, nuotraukas, perkame filmus ir videoklipus (DVD) ir kita. Dėl to šių plastmasinių „skrituliukų” ir namuose, ir įstaigose susikaupia gana daug. Todėl reikia kaip nors juos saugoti ir klasifikuoti. Pasirodo, kad savo konstrukcija ir dizainu pritraukiančių variantų yra begalės. Tuo galime įsitikinti peržiūrėję parduotuvių pasiūlymus.

Tikimės, kad jos mums tiks, jeigu ne tiesiogiai, tai kaip idėjų šaltinis.


1.pav.

Pradėsime nuo paprastų bokštelių formos (1 ir 2 pav.) CD lentynų. Medžiagos gali būti ir laminuota pjuvenų plokštė, ir masyvi medienos plokštė arba klijuotos medienos plokštės. Galima naudoti ir įvairias kombinacijas su metalu, plastmase ir pan. Lentynėlės padaromos pagal CD dėžučių dydį, jeigu norime juos sustatyti stačius. Jeigu norime juos sudėti gulsčius, naudojama metalo ar plastmasės furnitūra ir padaroma visai mažos lentynėlės. Dizainą reikia suderinti su visu interjeru. Mūsų nuomone, įdomus sprendimas galėtų būti natūralios medienos ir metalo elementų kompozicija.


2.
pav.


3.
pav.

Kadangi sienos yra tie paviršiai, kuriuos galima racionaliai panaudoti, CD saugojimui galima įrengti vieną ar kelias lentynas. Bet ir čia visų pirma reikia atkreipti dėmesį į bendrą patalpų įrengimą arba konfigūraciją. 3 pav. matome lentyną, kurią gali pasidaryti kiekvienas. Jeigu kartais norite ryškesnių akcentų, lentynos plokštėms galima pasirinkti skirtingos spalvos medžiagas.


4.
pav.

4 pav. matome optinius efektus, kai tradiciškai „languota” lentyna virsta dėmesio vertu baldu, kuriame be CD dar atrasime vietą ir kitiems niekučiams.5.
pav.

5 pav. matome beveik gatavos furnitūros gamintojų pasiūlymus, kuriuos belieka sumontuoti ir pritvirtinti prie sienos. Ypatingo dizaino juose gal ir nerasime, bet labai racionaliai galėsime panaudoti sienos nišą ar kitą sienos dalį.


6.
pav.


7.
pav.

Jeigu kompaktiniams diskams nenorime gaminti atskiro baldo, juos galime laikyti ir sekcijos, spintos bei sieninės spintos lentynose ir panašiai. 6 ir 7 pav. galima matyti du truputį skirtingus plastmasinės furnitūros tvirtinimus, kurie atrodo labai panašiai. Pirmame CD laikiklį reikia įsukti, antrame – įklijuoti (jo kitoje pusėje reikia tik nutraukti lipnią juostą saugančią popieriaus juostelę) prie vertikalių paviršių, tarp kurių gulsčiai galima padėti CD.


8.
pav.


9.
pav.

Panašus sprendimas matomas ir 8 bei 9 pav. Tiktai šiuo atveju CD įdedami ne stačiai, bet pasvirę tam tikru kampu. Lentynėlė turi būti pakankamai gili. 9 pav. matomą sprendimą galima realizuoti klijuojant medines juosteles prie pagrindo arba įfrezuojant. Pastarasis pasirinkimas būtų šiek tiek sudėtingesnis, tačiau kiekvienas pasirenkame pagal savo skonį.Skaityti 8716 kartai Atnaujinta 08 spalio 16, Ketvirtadienis 10:32

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker