13 liepos 17, Trečiadienis 13:03

Optimali Roto stogo langų termoizoliacija ir hermetiškumas Pirmo puslapio

Parašė www.build.lt
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Termoizoliacinis blokas WD

Stogo langai su termoizoliaciniu WD bloku 15% pagerina termoizoliacinius parametrus

Optimali Roto stogo langų termoizoliacija ir hermetiškumas

Kaip atsaką į pastoviai augančias kainas už energiją, Roto specialistai sukūrė unikalią termoizoliacinę sistemą. Tai yra sistema su termoizoliaciniu WD bloku. Termoizoliacinis blokas WD pagamintas iš elastingo polipropileno arba polietileno, kuris atsparus ultravioletiniam spinduliavimui ir oksidacijai. Pastarasis sprendimas užtikrina daug geresnius viso lango šilumos izoliacijos parametrus. Termoizoliacinis WD blokas montuojamas prie rėmo gamykloje, tai palengvina ir sutrumpina stogo lango montavimo darbus. Šis sprendimas pagerina lango hermetiškumą, taip pat tai yra papildoma apsauga nuo drėgmės, vėjo, triukšmo ir šilumos nuostolių. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad stogo languose Designo R8 ir Designo R6 termoizoliacinis WD blokas visada standartiškai sumontuotas gamykloje. Stogo langai Designo R4 ir Designo R7 galimi pasirinktinai su WD bloku ir be.

Sujungimo koplektai hermetiškam stogo lango sujungimui

Hidroizoliacinis komplektas ASA ECO – hidro- ir vėjo izoliacija

EZB ASA ECO – tai hidroizolinė plėvelė su prisiklijuojančiomis juostelėmis, skirta sujungimui su stogo hidroizoliacija. Ši hidroizoliacija palengvina teisingą stogo lango montavimo procesą. Priklauomai nuo montavimo būdo, šis komoplektas užtikrina apsaugą nuo vėjo (montuojant ant grebėstų), arba hido- ir vėjo izolaliciją (montuojant po grebėstais)

Sujungimo komplektas EZB AAS – vėjo- ir hidroizoliacija

Specialus montavimo komplektas EZB AAS garantuoja sandarų ir saugų stogo lango ir stogo plėvelės sujungimą. Komplektą sudaro šoniniai kampiniai profiliai, klijavimo kampai skirti vidinei montavimo pusei, vandeniui nepralaidžios juostos ritinėlis, kuri klijuojama ant lango rėmo. Komplektas idealiai tinka visiems Roto stogo langų modeliams, ypač su termoizoliaciniu WD bloku. Toks rinkinys ženkliai pagerina lango hermetiškumą.www.roto.lt

Skaityti 2397 kartai Atnaujinta 13 liepos 17, Trečiadienis 16:38

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker