12 balandžio 23, Pirmadienis 14:49

Energiją taupantys stogo langai Pirmo puslapio

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Žvarbios pastarųjų metų žiemos dar kartą įrodo, kad mes gyvename šiaurinėje šalyje, kur šilumos išsaugojimas palėpėje ir teisinga patalpų ventiliacija yra vieni iš pagrindinių būsto komfortabilumo prioritetų. Energiją taupantys, daugiafunkciniai stogo langai su nuotoliniu valdymu, taip pat didelė langų aksesuarų pasiūla... Ką dar mums gali pasiūlyti šiandieniniai stogo langų gamintojai?

Stogo langai priklauso vienai iš labiausiai statybos srityje besivystančių grupių. Tokį populiarumą lemia vis didesnio susidomėjimo sulaukianti privačių namų su gyvenamąja palėpe statyba.

Pirmiausia – energijos taupymas!

Stogo langai turi didelės įtakos energiniam viso pastato balansui. Taigi projektuojant pastatą reikia pasverti visas galimas stogo langų funkcijas nuo tinkamo apšvietimo, teisingos ventiliacijos iki lango termoizoliacinių parametrų.

Energiją taupančiame name didžiausios įtakos turintis elementas renkantis stogo langą yra viso lango šilumos laidumo koeficientas. Roto Frank firmos stogo languose šis koeficientas yra Uw = 0,84 W/m2K – Designo R8 NE languose su dviem varstymo ašimis iš PVC. Tai dviejų kamerų mažos emisijos stiklo paketas, kurio visi trys stiklai grūdinti, iš išorės – su savaime nusivalančia Aquaclear danga. Maža to, langų tarpai užpildyti inertinėmis dujomis, šiame Designo R8 NE lange – tai kriptonas. Vartotojui pravartu žinoti, kad renkantis energiją taupantį stoglangį kriptonas energijos atžvilgiu laikomas veiksmingesniu „pildikliu“ nei argonas.

Serijiniu būdu sumontuota termoizoliacija

Reaguodami į nuolat augančias energijos šaltinių kainas, Roto specialistai sukūrė unikalią lango termoizoliacinę sistemą – termoizoliacinį bloką WD. Toks sprendimas užtikrina didesnius izoliacinius stogo lango parametrus: lango šilumos laidumo koeficientas (Uw) padidėja daugiau kaip 15 proc. Tokia konstrukcija neleidžia susidaryti šalčio „tilteliams“ mažiausiai apsaugotose vietose, taip pat sumažina kondensato išsiskyrimo riziką. Designo R8 stogo languose termoizoliacinis blokas WD gamykloje sumontuotas išorinėje lango staktos pusėje, taigi montuojant langus gerokai palengvinamas statybininkų darbas bei taupomas jų laikas.

Sandarų sujungimą ir šilumos izoliaciją per visą lango perimetrą taip pat užtikrina ASA ECO ir AAS sandarinimo juostos. Reikia pažymėti, kad Roto – vienintelė rinkoje firma, siūlanti visus stogo langų modelius su stogo garo izoliacija standartinėje komplektacijoje, kuri užtikrina patikimą ir sandarų sujungimą.
Aukšta vokiška kokybė, 15 metų garantija, 76 metų tarptautinė patirtis – vieni iš didžiausių privalumų renkantis Jūsų namo stogo langus!
Išsamesnė informacija apie Roto Frank produktus – tinklalapyje www.roto.lt

Roto 6
Roto 6 Roto 6
Roto 5
Roto 5 Roto 5
Roto 4
Roto 4 Roto 4
Roto 3
Roto 3 Roto 3
Roto 2
Roto 2 Roto 2
Roto1
Roto1 Roto1

Skaityti 2971 kartai Atnaujinta 13 gegužės 07, Antradienis 10:14
Daugiau šioje kategorijoje: « Roto stogo langų privalumai

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker