Narbuto g. atidarytas 4700 kv. m. ploto „Narbuto 5“ verslo centras

Lapkričio 28 d. oficialiai atidarytas naujausias UAB „Kapitel“ (buv. „E.L.L. Nekilnojamas turtas“) projektas - 4700 kv. m. ploto verslo centras „Narbuto 5“ sostinės Narbuto gatvėje.

Didžiausią dėmesį plėtodami „Narbuto 5“ verslo centrą vystytojai skyrė nuomininkų komfortui ir produktyvumui, pastato tvarumui bei gamtai. Pavyzdžiui, „Narbuto 5“ projektuotojai numatė gryno oro padavimą į vėdinimo sistemas iš atokiausios nuo automobilių stovėjimo aikštelių ar gatvių vietos, pastate pritaikyti sudėtingi maksimalų dienos šviesos naudojimą numatantys inžineriniai fasado ir apšvietimo sprendimai, o dažams, kilimams ar luboms naudotos tik žmogui sveikos ir aplinkai draugiškos apdailos medžiagos. Ypatingas dėmesys buvo skirtas ir pastato akustikai bei garso izoliacijai siekiant sumažinti triukšmą iš vieno pagrindinių Vilniaus transporto mazgų, o pastatas didžiuojasi savo energetine A klase.

„Narbuto 5“ verslo centras

Verslo centro „Narbuto 5“ atidarymo ceremonija. UAB „Kapitel“ nuotr.

Kartu „Narbuto 5“ projektuotojai - UAB „Arūno Paslaičio projektavimo biuras“ - itin didelį dėmesį skyrė nuomininkų sveiko gyvenimo būdo skatinimui: verslo centre numatytos saugios dviračių statymo vietos, dušai ir persirengimo kambariai, 4 elektromobilių krovimo stotelės, aktyvių žaidimų kambarys. Verslo centras lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, o jo vieta yra arti vaikų darželių, mokyklų, parduotuvių ir kitų paslaugų. Kita vertus, nors „Narbuto 5“ įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, šalia galės tilpti visi ratuoti verslo centro lankytojai ir darbuotojai, kuriems dalis vietų yra nuomojama kitoje gatvės pusėje veikiančiame ir požemine perėja pasiekiamame prekybos centre „Panorama“.
Pranešime rašoma, kad „Narbuto 5“ vystytojai jautė didelę atsakomybę prieš sostinės žalumą ir gamtą, todėl ėmėsi unikalių iniciatyvų: išnagrinėta Žvėryno paukščių populiacija ir migravimo takai, o verslo centro išorėje įrengta dekoratyvinė siena su inkilais, pritaikytais 7 rūšių šias vietoves pamėgusiems paukščiams. Taip pat, baigus statybas, šalia „Narbuto 5“ atsodintos anksčiau čia augusios augalų rūšys, o dar prieš statybas buvo persodintas čia klestėjęs šimtametis ąžuolas, kuris jau prigijo ir toliau puošia šalia esančio Edukologijos Universiteto aplinką.

„Vystydami naujus projektus, geriname miestų gyvenimo kokybę. Neabejojame, kad šis verslo centras papuoš Vilnių ir sudarys puikias sąlygas mūsų nuomininkams sėkmingai auginti savo komandas ir verslus“, - atidarymo metu kalbėjo Amelija Rudenko, UAB „Kapitel“ generalinė direktorė.

„Narbuto 5“ dar prieš statybų pradžią inicijavo iš viso 2 metus trukusį BREEAM sertifikavimo procesą ir šiuo metu turi „BREEAM New Construction“ Very Good kategorijos pirminį sertifikatą ir laukia galutinio sertifikato už realizaciją.

Į „Narbuto 5“ per pastaruosius porą mėnesių įsikraustė nuomininkai - draudimo bendrovė „If“, UAB „Inreal valdymas“, farmacinės kompanijos IPSEN Pharma SAS Lietuvos filialas, UAB „RETAL Lithuania“, darbo nuomos ir personalo atrankos įmonė „Simplika“, „ISEC”, UAB „MarkIT Baltija“ bei kitos įmonės. Iš viso šiuo metu klientams išnuomota 98% „Narbuto 5“ ploto.

6 aukštų A klasės biurų pastatą „Narbuto 5“ statė UAB „Merko Statyba“, BREEAM vertinimą atliko UAB „Vesta consulting“.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker